250g - kuřecí komplet s dršťkami

Vyprodáno

Složení:
hovězí neprané dršťky,
kuřecí svalovina,
kuřecí kost
Pro koho se hodí:

Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů.
Díky obsahu kvalitních proteinů je kuřecí - hovězí komplet vhodný pro psí sportovce a rostoucí zvířata.
Díky obsahu nepraných drštěk se komplet hodí i pro psy, kteří tráví hůře kosti nebo nepřijímají zeleninu.
Kuřecí - hovězí komplet je možné použít i při přechodu na BARF, když psa na kosti teprve zvykáme.
Do jídelníčku můžeme kuřecí-hovězí komplet zařadit 1x až 2x do týdne.

Pro koho se NEhodí nebo hodí méně:

Kvůli obsahu kostí není kuřecí komplet vhodný pro psy s onemocněním jater, ledvin nebo slinivky. U psů s pouze mírným onemocněním ledvin je možné kuřecí-hovězí komplet zařadit 1x týdně.

Popis:

Hlavní složkou kuřecího-hovězího kompletu je kuřecí maso a kosti. Kuřecí maso všeobecně patří mezi maso drůbeží a můžeme tedy říci, že se jedná o lehce stravitelné maso, které obsahuje vysoce kvalitní dobře využitelné bílkoviny. Ve stravě lidí i psů a koček je kuře jedním z nejčastěji podávaných druhů masa díky svým vynikajícím vlastnostem. Výkrm kuřat je kratší než např. výkrm prasat a skotu, u nichž může být v mase vyšší množství reziduí různých látek a léčiv nastřádaných během delší doby života. Průměrný život kuřete chovaného na maso trvá něco přes měsíc a díky tomu jsou jeho kosti poměrně měkké a pro psy dobře stravitelné a využitelné. Z vitamínů najdeme v kuřecím mase především vitamíny skupiny B. Z minerálů obsahuje kuřecí maso fosfor, draslík, hořčík, vápník, železo. Obsah bílkovin je spíše vyšší a důležitá je také kvalita obsažených bílkovin, která je u kuřecího masa vysoká. Výhodou je také nízký obsah tuku v kuřecím mase. Kuře je svojí velikostí vhodnou součástí jídelníčku psa, pokud si představíme čím by se případně živil v přírodě. Další složkou kuřecího-hovězího kompletu jsou neprané hovězí dršťky neboli hovězí bachor. Jedná se o jeden z předžaludků skotu, který obsahuje i částečně natrávené rostlinné krmivo skotu. Díky tomu, že již v bachoru skotu proběhlo částečné trávení, jsou tyto rostlinné složky dobře stravitelné i pro psy a jsou výborným zdrojem enzymů, vitamínů a také vlákniny. Neprané dršťky zařazujeme do psího jídelníčku minimálně jedenkrát týdně a pokud pes odmítá zeleninu tak podáváme dršťky častěji.
Tento balíček obsahuje maso, kosti i vnitřnosti (neprané dršťky) a není tedy nutné k němu přidávat něco dalšího.

Analytické hodnoty:

vlhkost 75,6%, bílkoviny 16,2%, sacharidy 0,2%, tuky 5,2%, vláknina 1,1%, popel 1,7%

Balení:

BARF - KUŘECÍ KOMPLET S DRŠŤKAMI je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

35,00 Kč