400g - tresčí mlska s mrkví

Vyprodáno

Složení:
tresčí svalovina
tresčí kost
mrkev

Pro koho se hodí:
Balíček se hodí pro všechny věkové kategorie psů. Díky dobře vstřebatelným kvalitním bílkovinám a nízkému obsahu tuku je tato mlska vhodná i pro psy se zhoršenou funkcí jater, slinivky, starší psy, psy s nadváhou a psy s citlivějším trávením. Tento balíček je vhodný i pro štěňata a začátečníky. Zdravým psům i psům nemocným můžeme podávat tresčí mlsku 1x nebo 2x týdně. U psů se zhoršenou funkcí ledvin se tresce spíše vyhýbáme. Díky obsahu mrkve je tresčí mlska vhodná pro podporu rezavého zabarvení psů.

Popis:

Hlavní složkou Tresčí mlsky s mrkví je mletá treska - svalovina a kosti. Treska je mořská ryba žijící v chladných vodách severního Atlantiku a je často lovena právě kvůli svému chutnému masu, které obsahuje velmi málo tuku. Maso tresky je velmi dobře stravitelné a je velmi dietní. Z vitamínů obsahuje treska vitamíny B6, B1, B2 ale i vitamín E. Z minerálních látek najdeme v mase tresky vyšší množství draslíku, hořík, železo, zinek, sodík a jód.

Rostlinnou složku
balíčku tvoří mrkev. Mrkev je hodnotnou součástí jídelníčku především kvůli obsahu vitamínů, především vitamínu A (v mrkvi je obsažen jeho prekurzor=provitamín betakaroten). Vitamín A je tradičně používán pro zlepšení zdraví oka, kůže a srsti. Mrkev také obsahuje rostlinné pektiny, což jsou látky, které zlepšují stav střevní sliznice a tím dochází k efektivnějšímu trávení a využití živin z krmiva všeobecně. V lidovém léčitelství se mrkev používá ke zvýšení tvorby moči (je močopudná) a to se využívá i u psů, kteří mají problém s tvorbou močových kamenů. Mrkev se podává i u revmatických onemocnění kloubů. Výhodou je, že v našich podmínkách je mrkev k dostání po celý rok.

Tento balíček obsahuje kosti, nemusíme k němu tedy již nic dalšího přidávat.

Analytické hodnoty:

vlhkost 80,8 %, bílkoviny 16%, sacharidy 0,3%, tuky 1%, vláknina 0,6%, popel 1,3%

Balení:

BARF - TRESČÍ MLSKA S MRKVÍ je mleté syrové maso určené ke krmení psů a jiných domácích šelem. Maso je mleté a zabalené v plochém PE/PP obalu. Výhodou tohoto balení je dobrá skladovatelnost, protože zabírá v mrazáku málo místa a zároveň je možné celkem snadno ulomit a rozmrazit jen část balíčku. Veškeré použité suroviny odpovídají potravinářské kvalitě.

43,00 Kč