Canvit Cat Snack Urinary 100g

Vyprodáno

Funkční pamlsek s kuřecím, sušenými brusinkami, kopřivou, břízou převislou a omega 3 nenasycenými mastnými kyselinami pro prevenci zánětu močového měchýře koček s neodolatelnou chutí. Doplňkové krmivo - chutné pamlsky pro kočky s prevenční funkcí zánětu močového měchýře.

Záněty močového měchýře u koček patří mezi velmi časté problémy. Zánět močového měchýře je velmi bolestivé onemocnění, které se projevuje častým čůráním a močením mimo záchod. Brusinky, kopřiva a bříza převislá jsou přírodním zdrojem vitamínů, antioxidantů a látek, které preventivně působí proti zánětu močového měchýře. Mají silné antibakteriální účinky, blokují uchycení bakterií, vytvářejí ochrannou vrstvu sliznice močového měchýře, zvyšují produkci moči a potlačují nepříjemnou bolest. Pamlsek Canvit Urinary Health Care Snack je prevencí před záněty dolních cest močových u koček, a navíc vaší kočce skvěle chutná.

Vlastnosti pamlsku Canvit Snack Cat Urinary:

  • Komplex bylin k podpoře zdraví močových cest.
  • Obohaceno kopřivou působící jako antioxidant, brusinkou s antimikrobiálními vlastnostmi a břízou převislou, která působí močopudně.

Indikace:

  • Prevence při opakovaných zánětech močového měchýře
  • Doplněk terapie zánětu dolních cest močových u koček

Způsob použití: Pamlsek Canvit Urinary Health Care Snack se podává přímo z ruky.

Doporučená denní dávka: 3-4 kostičky na 1 kg váhy zvířete

Balení: 100 g (balení 280 kostiček - pro kočku o hmotnosti 3 kg vystačí 1 balení na 30 dnů)

55,00 Kč