IBERO Natural dog Maxi Adult 3kg

Granule pro psy Ibero mají svůj původ ve Španělsku. Varianta Maxi Adult je určena pro dospělé psy velkých a obřích plemen. Jsou jim uzpůsobena velikostí granulek i svým složením.

Krmivo je vyrobeno z masa iberských prasat a jehněčího masa. Pro zajímavost na 1 kg granulí se použije 1,5 kg čerstvého masa. Ibero je od základu hypoalergenní krmivo pro psy, neobsahuje jiné maso než vepřové a jehněčí. Neobsahuje pšenici, kukuřici, ani vejce nebo soju, ani žádné jiné další vedlejší produkty. Rostlinná složka je zastoupena především hnědou rýží. Jen s rýží by to však nešlo, proto je ještě přidán hrách, olivy, řepné řízky, šalvěj, chia...a vše, co se dočtete níže ve složení.

Krmivo Ibero neobsahuje umělé konzervanty, barviva aromata a GMO. Krmivo Ibero obsahuje funkční složky na podporu trávení a celkového zdraví organismu psa. Pod funkčními složkami si lze představit glukosamin a chondoitin - důležitou kloubní výživu, pivovarské kvasnice a rybí olej nebo juku. Juka odstraňuje škodliviny z těla, přispívá k detoxikaci organismu a podporuje tak přirozenou vitalitu organismu.

Ibérské prase je menší a řekněme hubenější než klasická jateční prasata. Iberské prase má dostatek pohybu, což se projeví na vysoké osvalenosti a nízkém procentu tuku. Jejich polodivoký chov, kdy značnou část jídelníčku tvoří žaludy, se podepisuje na jedinečné chuti jejich masa a charakteristickém tukovém žilkování. Z tohoto masa se vyrábí jedinečná španělská šunka Jabugo.

Složky krmiva Ibero a proč jsou v krmivu obsaženy:

Hnědá rýže - je rýže v přírodní formě, která tak obsahuje i slupku, je pak sice tužší, ale obsahuje více nestravitelné vlákniny a ta podporuje správnou funkci střev, vázání vody a vhodné prostředí pro střevní mikroorganismy.

Karob (rohovník obecný) - má terapeutický účinek na žaludek (průjem, nadýmání). Má nízký obsah kalorií a je bohatý na vápník, vitamíny a minerály.

Extrakt z oliv - obsahuje oleuropein, polyfenol, který snižuje špatný cholesterol a krevní tlak, pomáhá při prevenci rakoviny, chrání před oxidačním poškozením, a pomáhá chránit mozek a centrální nervový systém.

Taurin - pomáhá při regulaci hladiny vody a minerálních solí v krvi, reguluje srdeční činnost a udržuje zdravý zrak.

Mořské řasy - mají vysoké antioxidační účinky, podporují imunitní systém, jsou prevencí před infekcí a chrání celý organismus.

Šalvěj hispánská - obsahuje vápník, antioxidanty a omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Navíc obsahuje isoflaviny, které snižují cholesterol a riziko nádorů.

Složení:
Dehydrované maso z iberského polodivokého prasete s jehněčím 38 %, hnědá rýže 28 %, drůbeží tuk 10 %, hrách 8 %, karobová mouka 2 %, sušené řepné řízky 2 %, olivový extrakt, kvasinky a extrakty z kvasinek-Saccharomyces cerevisiae (zdroj mananooligosacharidů - MOS a #-glukanu), hrachová vláknina, hydrolyzovaný vepřový protein, rybí olej (zdroj Omega-3 mastných kyselin), Inulin (rozpustná vláknina z čekanky, zdroj fosfooligosacharidu - FOS), šalvej hispánská (chia semínka - zdroj Omega-3 mastných kyselin a vlákniny), mořské řasy (Ascophyllum nodosum), hydrolyzát korýšů (zdroj glukosaminu), hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitinu), Yucca Shidigera.

Doplňkové látky:
Nutricní/kg: Vitamin A 15000 IU, Vitamin D3 1800 IU, Vitamin E 200 mg, Vitamin C 100 mg, L-karnitin 40 mg, Taurin 500 mg, Železo (monohydrát síranu železnatého) 74 mg, Med (pentahydrát síranu měďnatého) 10 mg, Mangan (monohydrát síranu manganatého) 25 mg, Zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 110 mg, Jod (jodid draselný) 2 mg, Selen (seleničitan sodný) 0,1 mg

Metabolizovaná energie:
3750 Kcal/kg

426,00 Kč