IBERO NATURAL dog MINI JUNIOR 3kg

Vyprodáno NA DOTAZ

Granule pro psy Ibero mají svůj původ ve Španělsku. Varianta Mini Junior je určena pro štěňata trpasličích a malých plemen psů. Jsou jim uzpůsobena velikostí granulek i svým složením.

Krmivo je vyrobeno z masa iberských prasat a jehněčího masa. Pro zajímavost na 1 kg granulí se použije 1,5 kg čerstvého masa. Ibero je od základu hypoalergenní krmivo pro psy, neobsahuje jiné maso než vepřové a jehněčí, pšenici, kukuřici, ani vejce nebo soju, ani žádné jiné další vedlejší produkty. Rostlinná složka je zastoupena především hnědou rýží. Jen s rýží by to však nešlo, proto je ještě přidán hrách, olivy, řepné řízky, šalvěj, chia...a vše, co se dočtete níže ve složení. Krmivo Ibero neobsahuje umělé konzervanty, barviva, aromata a GMO.

Ibérské prase je menší a řekněme hubenější než klasická jateční prasata. Iberské prase má dostatek pohybu, což se projeví na vysoké osvalenosti a nízkém procentu tuku. Jejich polodivoký chov, kdy značnou část jídelníčku tvoří žaludy, se podepisuje na jedinečné chuti jejich masa a charakteristickém tukovém žilkování. Z tohoto masa se vyrábí jedinečná španělská šunka Jabugo

Složky krmiva Ibero a proč jsou v krmivu obsaženy:

Hnědá rýže - je rýže v přírodní formě, která tak obsahuje i slupku, je pak sice tužší, ale obsahuje více nestravitelné vlákniny a ta podporuje správnou funkci střev, vázání vody a vhodné prostředí pro střevní mikroorganismy.

  • Karob (rohovník obecný) - má terapeutický účinek na žaludek (průjem, nadýmání). Má nízký obsah kalorií a je bohatý na vápník, vitamíny a minerály.
  • Extrakt z oliv - obsahuje oleuropein, polyfenol, který snižuje špatný cholesterol a krevní tlak, pomáhá při prevenci rakoviny, chrání před oxidačním poškozením, a pomáhá chránit mozek a centrální nervový systém.
  • Taurin - pomáhá při regulaci hladiny vody a minerálních solí v krvi, reguluje srdeční činnost a udržuje zdravý zrak.
  • Mořské řasy - mají vysoké antioxidační účinky, podporují imunitní systém, jsou prevencí před infekcí a chrání celý organismus.
  • Šalvěj hispánská - obsahuje vápník, antioxidanty a omega 3 nenasycené mastné kyseliny. Navíc obsahuje isoflaviny, které snižují cholesterol a riziko nádorů.


Složení:
Dehydrované maso z iberského polodivokého prasete s jehněčím 39 %, hnědá rýže 26 %, drůbeží tuk 12 %, hrách 10 %, karobová mouka 2 %, sušené řepné řízky 2 %, olivový extrakt, kvasinky a extrakty z kvasinek - Saccharomyces cerevisiae (zdroj manano-oligosacharidu - MOS a β-glukanu), hrachová vláknina, hydrolyzovaný vepřový protein, rybí olej (zdroj Omega-3 mastných kyselin), Inulin (rozpustná vláknina z čekanky, zdroj fosfo-oligosacharidu - FOS), šalvěj hispánská, chia semínka (zdroj Omega-3 mastných kyselin a vlákniny), mořské řasy (Ascophyllum nodosum), hydrolyzát korýšů (zdroj glukosaminu), hydrolyzát chrupavky (zdroj chondroitinu), Yucca Shidigera.

Doplňkové látky:
Nutriční/kg: Vitamin A 24000 IU, Vitamin D3 2000 IU, Vitamin E 240 mg, Vitamin C 120 mg, L-karnitin 48 mg, Taurin 600 mg, Železo (monohydrát síranu železnatého) 90 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého) 12 mg, Mangan (monohydrát síranu manganatého) 30 mg, Zinek (monohydrát síranu zinečnatého) 130 mg, Jod (jodid draselný) 2,4 mg, Selen (seleničitan sodný) 0,12 mg

Technologické: Přírodní antioxidanty (esenciální oleje bohaté na tokoferoly)

Metabolizovaná energie: 3958 Kcal/kg

340,00 Kč