JOSERA 0,9kg * MINI DELUXE

Lahodné malé granulky pro čtyřnohé labužníky: díky vysokému podílu aromatického jehněčího masa stejně jako díky obsaženým bylinám a lesním plodům nabízí Josera Mini Deluxe pro pejsky malých plemen opravdový chuťový zážitek. Toto super prémiové suché krmivo z Německa je zcela bez obilovin, a proto jej dobře snášejí i jedinci citliví na stravu. Ty nejlepší suroviny a byliny, podporující zdravé trávení (fenykl a lékořice), stejně jako inulin z kořene čekanky přispívají k vyvážené činnosti střev a pomáhají v příjmu všech potřebných živi a v jejich zpracování. Díky 25% jehněčího proteinu a chutným batátům dodává krmivo malým pejskům dostatek energie a pomáhá v dosažení optimální tělesné konstrukce. Speciální receptura podporuje vázání vápníku ve slinách a redukuje tak riziko vniku zubního kamene. Krmivo je doplněno o potřebné vitamíny, minerály a stopové prvky, které Vašemu pejskovi nesmějí chybět. Tak si můžete být jistí, že Vašemu miláčkovi dáváte opravdu jen to nejlepší, aby se cítil skvěle, byl vitální a silný.

Josera Mini Deluxe - přehled:

- kvalitní suché krmivo pro pejsky malých plemen
- bez obilovin: brambory & batáty jako alternativní zdroj uhlohydrátů, vhodné tedy i pro citlivé jedince
- s 25% jehněčího: aromatický & chutný zdroj kvalitních živočišných proteinů
- chrání zuby: receptura posiluje vázání kalcia na sliny a redukuje tak riziko jeho usazování na zubech, čímž předchází vzniku zubního kamene
- s bylinami, lesními plody & zeleninou: chutná obměna k obvyklým krmivům, navíc s vysokým podílem přírodních látek
- dobře stravitelné: díky skvělým látkám jako jsou byliny podporující trávení, probiotika a inulin z čekanky
- vyvážená receptura: speciálně vyvinuta pro potřeby psů malých plemen, vyvážený poměr vitalizujících látek, s vitamíny, minerály a stopovými prvky
- malé granule: ideální rozměr pro malé čelisti psů
- zvířatům chutná: s aromatickým jehněčím masem, bylinami & ovocem
- neobsahuje: pšenici, sóju, GMOs, umělá barviva, aromata nebo konzervační látky
- ochrana vůně: díky znovuuzavíratelnému balení je chráněno nejen aroma, ale i cenné živiny

Složení:

sušený jehněčí protein (25,0%), sušené brambory, batáty, drůbeží tuk, bramborová bílkovina, řepa, mouka z rohovníku, kvasnice (částečně hydrolyzované), minerální látky (0,35% polyfosfát sodný), živočišný hydrolyzovaný protein, jablka, byliny, ovoce, kořen z čekanka (mletý, přirozený zdroj inulinu).

Přísady:
Nutriční přísady:
Vitamín A (24.000 IE/kg), vitamín D3 (1.800 IE/kg), vitamín E (220 mg/kg), vitamín B1 (15 mg/kg), vitamín B2 (20 mg/kg), vitamín B6 (20 mg/kg), vitamín B12 (100 mcg/kg), kyselina pantothenová (50 mg/kg), niacin (90 mg/kg), kyselina listová (5 mg/kg), taurin (1.000 mg/kg), biotin (1.000 mg/kg), železo [monohydrát sulfátu železnatého] (200 mg/kg), zinek [glycin-zinekchelát, hydrát] (180 mg/kg), mangan [oxid manganatý] (18 mg/kg), měď [glycin-mědchelát, hydrát] (20 mg/kg), jód [jodát vápenatý] (2 mg/kg), selen [selenit sodný] (0,30 mg/kg).

Technologické přísady:
Antioxidanty: tocopherol obsahující extrakty přírodního původu.

Deklarované jakostní znaky:
hrubý protein 25%, hrubý tuk 17%, hrubá vláknina 2,2%, hrubý popel 9,1%, vápník 2,0%, fosfor 1,25%, sodík 0,45%.
Metabolická energie: kcal/kg 3828

Dbejte vždy na dostatek čerstvé pitné vody.

159,00 Kč