Landfleisch Cat Kitten Pastete hovězí, kuře, zvěřina 195g

Kompletní krmivo LandFleisch Cat pro koťata všech plemen s vysokým podílem kvalitního hovězího, kuřecího masa a zvěřiny. Bez umělých barviv, umělých dochucovadel a konzervačních látek.

Kompletní krmivo LandFleisch Cat nabízí vysoce kvalitní bílkoviny, esenciální aminokyseliny a výživově přizpůsobené doplňky cenných vitamínů, které optimální základ pro zdravou a holistickou výživu vaší kočky.
Konzervy jsou doplněné o vysoce kvalitní tuky zajišťuje zdravou a lesklou srst. Vysoký podíl čerstvých, lahodně masitých surovin z chovu zvířat vhodných pro daný druh a jedinečné kvality surovin vede k dobré snášenlivosti a vysoké přijatelnosti. Při výrobě vyváženého kompletního krmiva z místních surovin.

Díky šetrnému procesu výroby plnění za studena zaručuje složení LandFleisch Cat maximální požitek pro vaši kočku. Bez umělých barviv, umělých dochucovadel a konzervačních látek. Výroba je v Německu a zvláštní důraz je kladen na původ surovin.

Složení:
68% masa a vedlejších produktů živočišného původu (z toho 40% hovězího masa, plic, jater; 21% kuřete z masa, srdcí, krků; 7% zvěřiny z masa, drobů), minerály

Doplňkové látky:

Vitamin A: 2 500 IU; Vitamín D3 (E671): 250 IU; vitamín E: 25 mg; biotin 25 µg.

Analytické složky:

Hrubá bílkovina: 11,0 %,Hrubý tuk: 5,5 %,Hrubý popel: 2,2 %, Hrubá vláknina: 0,2 %, 0,3 % vápník, 0,23 % fosfor, vlhkost: 78,5 %.

Doplňkové látky / kg: Doplňky výživy:

Vitamin E: 25 mg, Vitamin D3 200IE, Taurin: 450 mg, Zinek jako oxid zinečnatý: 20 mg, Jód jako bezvodý jodičnan vápenatý: 0,75 mg

Technologická aditiva:
Cassia-gum 2500 mg.

28,00 Kč