MULTIVITAMÍN SYPKÝ/PELETKY - Krill, Řasy, Žraločí chrupavka 500g

Vyprodáno NA OBJEDNÁNÍ

Cenu upřesníme v den objednávky!

! Nově nyní s Beta glukanem a Colostrem - silnými přírodními imunostimulátory !

! Doplňěk výživy pro psy s přirozenou vysokou stravitelností živin !

Dodá psovi základní i specifické živiny, detoxikuje organizmus !

! Nekrmit samostatně, pouze jako přísada ke krmivu !

 • Obsah surovin sestupně: Hnědá mořská řasa Kelpa - 35%. Arktický Krill - 25%. Pivovarské kvasnice - 10%. Hydrolyzovaný kolagen. Sušená vejce. Hydrolyzovaný Krillový protein. Sladkovodní sinice Spirulina 5%. Lososový olej. Moučka z vaječných skořápek. Sladkovodní sinice Chlorella. Žraločí chrupavka. Kyselina ascorbová - vitamín C. Colostrum - sušené delaktózované mlezivo a Beta glukan 82% - významné imunostimulátory pro zvýšení přirozené imunity.

Obsah přirozených živin: Hrubý protein - 34 %. Tuk - 12 %. Vláknina - 3,5 %. Popel - 17 %. Škrob - 23 %. Vlhkost - 10 %.

Vitamíny ve 100 g: A - 8.75 mj., B1 - 1,6 mg, B2 - 1,1 mg, B3 Niacin - 7,1 mg, B5 kys. Pantothemová - 5,9 mg. B6 - 1,5 mg, B12 - 11,7 mcg, B8 = Cholin - 88 mg, vit. C - 1000 mg, D3 - 24,5 mj., E - 9,2 mg, Beta karoten - 0,9 mg.

Minerály ve 100 g: Vápník - 3,4 %. Fosfor - 1,5 %. Hořčík - 550 mg. Sodík - 0,5 %, Draslík - 36 mg, Síra - 13 mg. Měď - 0,8 mg, Železo - 29 mg, Zinek - 4,3 mg, Jód - 13 mg.

Doplňkové živiny ve 100 g: Beta glukan - 500 mg. Colostrum - 500 mg.

Poznámka: Popel je označení anorganického zbytku při spálení jednotky směsi, při laboratorních rozborech. Jde převážně o minerální látky. Nejde o popel přidaný do krmiva!

 • Charakteristika: Naše sypká směs je složena z tzv. superpotravin - např. vodních řas, krillu, pivovarských kvasnic, aj. Superpotraviny - to je marketingové označení pro suroviny, které mají vysoký obsah látek prospívajících zdraví lidí či zvířat. Jde především o proteiny ( bílkoviny ) vitamíny, minerální látky, stopové prvky, antioxidanty, nenasycené mastné kyseliny, aj.

Sypké doplňkové krmivo Krill, Řasy a Žraločí chrupavka je surovinově navrženo tak, aby jako doplněk výživy dodával v širokém spektru přirozené živiny, které se v syrovém mase, nebo běžném suchém krmivu vyskytují minimálně, nebo vůbec - např. jód.

Všechny vitamíny, minerály a antioxidanty jsou pouze přírodního, organického původu, bez přidaných syntetických premixů. To zaručuje jejich vysokou stravitelnost a hlavně využitelnost v organizmu psa. Např. anorganické premixy dodávané běžně do průmyslových krmiv mají využitelnost cca do 40 %. Přírodní živiny z přirozených zdrojů mají využitelnost min. 80%.

Působení směsi na organismus:

 1. Asi největší přínos této směsi - mimo jiné - bude ve vysokém obsahu jódu. Tím je směs nápomocná při vytváření hormonů štítné žlázy, který následně ovlivňuje kvalitu celého metabolismu těla a tak i zdraví psa. Jód je ve vnitrozemí obecně nedostatkovým prvkem a je v přirozené potravě psů minimálně zastoupen. Mnohé ze zdravotních problémů u psů může vycházet právě z chronického nedostatku jódu, aniž by se na to při hledání příčin nemocí přišlo.
 2. Podpora imunity díky obsahu dvou nejsilnějších imunostimulátorů, které se na trhu vyskytují - Beta Glukan a Colostrum. Více v popisu jednotlivých produktů.
 3. Je bohatým zdrojem přirozených, plně stravitelných elektrolytů ( vápník, hořčík, draslík ), minerálů, stopových prvků a vitamínů v celém jejich známém spektru. Společně pak podporují a zesilují přirozenou imunitu organizmu.
 4. Je bohatým zdrojem Karotenoidů - silná přírodní barviva. Má významné antioxidační, antibakteriální a antivirové účinky. Podporuje správný metabolismus vápníku.
 5. Urychluje rekonvalescenci při fyzické zátěží, po nemoci nebo úrazu. Je to bohatý zdroj všech potřebných prvků a živin.
 6. Napomáhá potlačovat a odstraňovat zubní plak a zubní kámen. Zlepšuje stav srsti a kůže díky komplexu živin, které ji ovlivňují.
 7. Podporuje mozkové funkce - paměť, koncentraci, poznávací funkce, aj. Vhodné při výcviku mladých psů.
 8. Detoxikace organismu a vylučování toxinů z těla. Bohatý zdroj hydrolytických enzymů štěpících tuky, proteiny a cukry.
 9. Směs má díky vysokému obsahu Krilu a řas výraznou vůni i chuť po rybině. Drtivá většina psů ji proto přijímá velmi ochotně a bez problémů. Proto pozor na nekontrolovaný příjem, kdy pes najde celé balení výrobku.
 10. Díky obsahu Beta Glukanů výrazně zvyšuje přirozenou autoimunitu psa.

Doplňkové krmivo Krill, řasy a žraločí chrupavka je v sypkém stavu. Má tmavě hnědo-zelenou barvu a výraznou vůni po mořských plodech. Bez Lepku a bez Laktózy. Krmivo neobsahuje žádné konzervanty, aromata ani barviva ! Vše jsou jen a pouze přírodní suroviny.

 • Možnosti použití: Směsje sestavena tak, aby jste nemuseli všechny suroviny kupovat zvlášť, složitě je přepočítávat a míchat. Je vhodná pro všechny druhy i kategorie psů, mladého až starobního věku. Multivitamínová směs je důležitým doplňkem především u velkých plemen a psů ve vysoké zátěži.

Směs je ideálním doplňkem k masité stravě při tzv. Barfování. Přídavek směsi je vhodný i při krmení vařeným masem, ke konzervě nebo ke granulím.

 • Dávkování doplňkového krmiva: Obecně se k masu přidává asi 2 - 3 g ( navršená čajová lžička ) na 5 kg hmotnosti psa na den.Záleží na tom, jaké doplňky stravy ještě používáte. Pokud žádné, nebo je pes ve vysoké zátěži, může se dát až 4 g / 5 kg váhy psa / den. Rozdělte celkové denní množství směsi rovnoměrně do každé porce krmiva.

Akutně přidávejte multivitamínovou směs denně cca měsíc a pak dejte 1 - 2 týdny pauzu.Lze pak přejít na preventivní dávkování.

Preventivně přidávejte směs ke krmivu jen 2 - 3 x týdně, např. obden, lze takto krmit dlouhodobě.

Doplněk výživy zamíchejte do vlhké masové směsi, do konzervy, k přílohám nebo do granulí - vlhčených vývarem nebo olejem. Směs se nalepí na krmivo a pes ji tak beze zbytku sežere.

Doplněk výživy nekrmte samostatně, je příliš silný. Dbejte, aby se pes k němu nedostal a nesežral ho jednorázově příliš mnoho. Mohl by mít zažívací poříže. Jde ale pouze o přírodní produkty, takže k otravě nemůže dojít. Snad jedině při dlouhodobé vysoké konzumaci by mohlo dojít k předávkování jódem. To je ale v běžné chovatelské praxi jen těžko možné.

0,00 Kč