Pamlskový hlavolam Wobble Bowl (69344)

Vyprodáno

Bav se a bašti, probuď svoje instinkty lovce! Hlavolam a zpomalovací miska v jednom, aby bylo krmení zábavnější a mazlíčci spokojenější!

Pamlskový hlavolam Wobble Bowl
Úroveň náročnosti: Level 1
Velikost: průměr 28,5 cm, výška 10 cm.
Vhodné pro všechny psy bez ohledu na věk a velikost, vhodné i pro kočky

Už nikdy nudnou večeři
Tenhle hlavolam sype vašemu pejskovi pamlsky či krmivo hned z několika stran. Vložte granulky do středového otvoru, který uzavřete gumovým víčkem. Nechte vašeho psího kamaráda, aby hračku otáčel a houpal tlapkami či čumáčkem. Až pamlsky projdou vnitřními zábranami, vyskočí z bočních otvorů a pejska náležitě odmění!

Vzbuďte zvědavost!
Pamlskové hlavolamy zahání nudu, procvičují mysl a rozvíjí trpělivost i motoriku psa. Je to zábava bez ohledu na věk, velikost nebo plemeno. Bojácným pejskům pomáhají zábavně relaxovat a zvyšovat sebevědomí. Hyperaktivní blázny zase zklidní a naučí přemýšlet, protože hrubou silou to daleko nedolámou :-). Věděli jste, že hlavolamy snižují tendence k destruktivnímu chování? Mentální stimulace je pro psa stejně důležitá, jako dostatek fyzického vyžití.

Level 1:
Hry označené symbolem Level 1 jsou vhodné pro všechny začínající psí hráče, kteří se ještě nesetkali s žádným psím hlavolamem a potřebují si natrénovat dovednosti nutné k odhalení pamlsků. Zároveň pejsky připravuje na překonání výzev, které přináší obtížnější hlavolamy.

Úroveň hlavolamu Wobble Bowl můžete zvýšit:
- pro začátek dávejte do hlavolamu suché kulaté pamlsky nebo granule. S miskou několikrát zatřepte, aby se granule dostaly blízko otvorům a pro pejska bylo jednoduché je získat. Tak okamžitě získáte jeho zájem o hru.
- aby se pejsek nezačal nudit, udělejte mu získávání odměny složitější. Místo suchých pamlsků/granulí použijte mírně vlhké nebo ploché pamlsky, jako jsou plátky sušenéch masových pamlsků, kousky tvrdého sýra apod.
- pro ještě náročnější hráče zalepte některé z bočních otvorů lepicí páskou, tím snížíte počet pamlsků, které z misky vypadnou a hra tak bude delší a napínavější.

Rychle uklizeno!
Prolijte hlavolam vlažnou mýdlovou vodou, promíchejte, důkladně vypláchněte čistu vodou a nechte úplně uschnout. Znovu naplňte a další kolo zábavy může začít!

817,00 Kč