PETKULT Dog Mini Junior Lamb & Rice 2kg

Petkult dog mini junior lamb and rice.
Petkult pro štěňata malých plemen, jehněčí s rýží.

Granule pro štěňata petkult, s vysokým obsahem masa patří mezi superprémiová krmiva. Krmivo chutné, kvalitní a příznivé ceny. Plnohodnotné granule pro štěňata malých plemen petkult jsou základním stavebním kamenem v cestě k pevnému zdraví, dobré kondici a zdravému vývoji vašeho štěněte. Jehněčí maso - kvalitní, vysoce stravitelná a hypoalergení surovina zastoupena v majoritním množství tvoří hlavní podíl na 28% proteinů toho krmiva. Granulky jsou přizpůsobeny velikostně i pro ty nejmenší štěňátka.

SLOŽENÍ:
Dehydratované jehněčí maso, dehydratované krůtí maso, hnědá rýže, krůtí tuk, cikorka (přírodní zdroj fruktooligosacharidů a inulinu), mouka z rohovníka obecného, dehydratované jablko, dehydratovaní korýši z Arktidy (přírodní zdroj EPA a DHA), pivní droždí (přírodní zdroj mananoligosacharidů), taurin, glukosamin, chondroitin, extrakt z brusinek.

ANALYTICKÉ SLOŽKY:
Hrubý protein 28,0%, Obsah tuků 18,0%, Omega-6 3,2%, Omega-3 0,7%, hrubý popel 7,5%, hrubá vláknina 3,0%, vlhkost 9,0%, uhlovodíky 34,5%, vápník (Ca) 1,4%, fosfor (P) 1,0%

386,00 Kč