Precision MICROBES probiotika a postbiotika

Roztok s obsahem živých probiotických bakterií a jejich biologicky aktivních metabolitů, tzv. postbiotik.

Obsah postbiotik přímo v roztoku Precision MICROBES zajišťuje velmi rychlý nástup účinku. To může být v některých případech kontraproduktivní, protože rychlé zlepšení stavu může odvést pozornost např. od případných parazitů. Proto doporučujeme vzít zvíře s akutním průjmem přednostně k veterináři. Pokud shledá, že úprava střevního mikrobiomu je v daném případě vhodná, pak můžete po produktu Precision MICROBES sáhnout.

Užívání postbiotik je přínosné i během současného podávání léčiv toxických pro střevní bakterie, např. antibiotik. To je zásadní výhoda oproti jiným produktům s obsahem samotných probiotik.

Živé probiotické bakterie (Enterococcus faecium) a prebiotika (vláknina anýzu, fenyklu, lékořice aj.), které jsou také obsahem produktu Precision MICROBES přispívají k průběžné a dlouhodobé stabilizaci střevního mikrobiomu. To pozitivně působí na celkové zdraví pacienta.

Přípravek je 100% přírodního původu, zcela neškodný pro rostliny, zvířata, lidi a vodní živočichy. Při manipulaci nejsou nutná žádná zvláštní bezpečnostní opatření. Jedná se o certifikovanou organickou směs aromatických látek, bylin a rostlin fermentovaných mléčnými bakteriemi. Všechny obsažené složky jsou na seznamu EFSA Qualified Presumption of Safety (QPS).

Dávkování a použití:
1 ml na kg živé hmotnosti, 1x denně, přidejte do krmiva.

Složení:
Cukry (třtinová melasa), semena pískavice, anýzové semeno, semeno fenyklu, sušené květy, sušené listy, kořen lékořice, máta, certifikované organické přísady.

Doplňkové látky:
Zootechnické doplňkové látky: stabilizátor střevní mikroflóry (4b1705) Enterococcus faecium NCIMB 10415, E1705 množství 1,5x10 cfu/ml.

Zvolte si variantu:

Cena od 386,00 Kč