RAFI kapsička s jehněčím 300g

Kompletní krmivo pro dospělé psy s jehněčím masem. Jehněčí maso přináší důležité aminokyseliny, např. lysin, leucin a vysoký obsah mastných kyselin n-3 a n-6 a zinek pro podporu přirozené imunity a zdraví pokožky a srsti.

Jedná se o lehce stravitelné krmivo s vysokým obsahem bílkovin a tuků živočišného původu. Zajišťuje dobrou fyzickou kondici a svalovou regeneraci. Borůvky a brusinky přispívají k atraktivitě krmiva a přináší vitamíny a živiny a mají silné antioxidační vlastnosti. Tymián podporuje zdravé trávení. Obohaceno o lněný olej obsahující fytosteroly, které upravují metabolismus tuků a napomáhají lepší činnosti trávicího traktu. Obsahuje vitamin E a aktivní sloučeniny s protizánětlivými vlastnostmi.

Složení:
maso a vedlejší produkty živočišného původu 65 % (jehněčí 4 %), ovoce (borůvky 2 %, brusinky 2 %), minerální látky, oleje a tuky (lněný olej 0,2 %), sušený tymián 0,01 %.

Doplňkové látky / kg:
Vitamin D3 - 450 IU, Vitamin E - 40 mg, Zinek (oxid zinečnatý) - 30 mg, Mangan (oxid manganatý (II) - 2 mg, Měď (pentahydrát síranu měďnatého (II) - 0,4 mg, Jód (potažený, granulovaný, bezvodý jodičnan vápenatý) - 0,3 mg.

58,00 Kč