Royal Canin Sensory Smell in gravy 85g

Čich je kočičí superschopnost. Kočky mají v nose 200 milionů buněk citlivých na pachy, zatímco lidé jich mají pouze 5 milionů. Protože se čich vyvíjí tímto způsobem, první kontakt vaší kočky s potravou probíhá prostřednictvím nosu a všech těchto silných a početných čichových receptorů, což vytváří velký tlak na první aromatický dojem! Tento počáteční kontakt je dále posilován čicháním: čím více kočka čichá, tím více molekul může zachytit. Pokud kočku silně přitahuje vůně jídla, bude méně čichat a začne okamžitě jíst, což jí usnadní a zpříjemní čas jídla. Tento první dojem je tedy klíčem k tomu, aby byl rituál krmení bezproblémový a kromě příjemného zážitku usnadnil kočce příjem správného množství energie.

Proto jsou receptury Sensory™ Smell společnosti Royal Canin vytvořeny s aromatickým profilem připraveným udržitelným způsobem z ryb, který obsahuje olejové, ovocné a ořechové vůně, které jsou pro kočičí čich velmi atraktivní. Aromatický profil má technologii složení, která umožňuje rychlejší a intenzivnější rozptýlení vůní v krmivu, což přispívá k úspěšnému začátku krmení a celkovému pohlcujícímu zážitku pro vaši kočku.

Kompletní krmivo pro dospělé kočky (kousky ve štávě)

Složení:
maso a živočišné produkty, ryby a deriváty z ryb, obiloviny, bílkovinné extrakty rostlinného původy, minerální látky, vedlejší produkty rostlinného původu, kvasnice.

34,00 Kč