Royal Canin VD Canine Urinary S/O 2 kg

Vyprodáno NA DOTAZ

Royal Canin VD URINARY S/O je kompletním dietním krmivem pro psy, které účinně rozpouští struvitové kameny a omezuje jejich opětovnou tvorbu, a to na základě své schopnosti okyselit moč, jakož i díky nízkému obsahu hořčíku a sníženému obsahu vysoce kvalitních proteinů.

Doporučuje se při cystitidě, pro rozpouštění struvitových kamenů, prevenci struvitových kamenů a pro prevence kalcium oxalátových kamenů. Aby se kameny rozpouštěly, je nezbytné krmivo podávat 5 - 12 týdnů.

V případě infekce močového traktu je třeba podávat Urinary S/O Canine (společně s antibiotiky) ještě nejméně 30 dní po negativním výsledku bakteriologického rozboru moči. Urinary S/O Canine účinně podporuje rozpouštění struvitových kamenů. V kyselejší moči jsou nepříznivé podmínky pro bakterie, které jsou obvykle spojovány s výskytem struvitových kamenů.

Zředění moči znamená nižší koncentraci struvitu a oxalátu vápenatého v moči. Díky většímu objemu moči také dochází k pravidelnému vymývání močového měchýře. V nenasycené moči nemohou růst močové krystaly. Takové prostředí tudíž brání vzniku struvitových nebo oxalátových krystalů. Hořčík je podstatnou složkou struvitu.

Urinary S/O Canine je krmivem první volby ještě před identifikací typu močových kamenů. Užívání veterinárního krmiva pro psy vždy konzultujte s veterinářem.

Indikace:
Cystitida
Rozpouštění struvitových kamenů
Prevence struvitových kamenů
Prevence kalcium oxalátových kamenů

Kontraindikace:

Březost
Laktace
Růst
Chronická renální insuficience, metabolická acidóza
Pankreatitida
Prodělaná pankreatitida
Hyperlipidémie
Selhání srdce
Užívání léků zvyšujících kyselost moči

Výhody krmiva Urinary S/O:

  • Rozpouštění struvitů - Pomáhá rozpustit všechny typy struvitových kamenů.
  • Nízký RSS - Pomáhá snížit koncentraci iontů podílejících se na tvorbě krystalů struvitu a oxalátu.
  • Ředění moči - Ředění moči ji dělá méně náchylnou k tvorbě struvitových a oxalátových kaménků.
  • Nízký hořčík - Snížené množství hořčíku, přirozené komponenty struvitových kaménků.
421,00 Kč